طراحی سایت شرکتی به همراه بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل بهترین پیشنهاد یک سرویس کامل و ویژه برای سایت های تجاری در بسته های آماده وب سایت  www.EcomFarm.com

Sitemap URL: http://www.EcomFarm.com/sitemap.xml

RSS Feed URL: http://www.EcomFarm.com/feed/

صاحبان کسب و کار برای توسعه کار و افزایش فروش خود نیروی کار متخصص استخدام می کنند. به نظر شما یکی از مهم ترین مشاغل مورد نیاز کارفرمایان دنیا در سال قبل چه شغلی بود؟

نیاز به سئوکار پنجمین شغل مورد نیاز کارفرمایان دنیا بود!

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل استفاده می شود که البته متاسفانه در بین صاحبان  کسب و کار سنتی ایرانی چندان شناخته شده نمی باشد. به همین خاطر شرکت ها بدون توجه به اهمیت بسیار بالای سرویس سئو، سایت خود را بدون این قابلیت ویژه بدست  طراح سایت می سپارند و در نتیجه سایت آنها کارائی لازم را در جذب مشتری جدید نخواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی به همراه بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل

طراحی سایت شرکتی به همراه بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل بهترین پیشنهاد یک سرویس کامل و ویژه برای سایت های تجاری

طراحی سایت شرکتی به همراه بهینه سازی و افزایش رتبه سایت در نتایج گوگل بهترین پیشنهاد یک سرویس کامل و ویژه برای سایت های تجاری

آیا در فکر استخدام طراح سایت برای شرکت خود هستید؟

استخدام یک طراح سایت بهترین گزینه برای رشد پایدار شرکت شما خواهد بود . زیرا با توسعه هوش مصنوعی گوگل اگر یک وب سایت در کلیه زمینه ها به روز نشود  به زودی ارزش خود را از دست خواهد داد. چنانچه  به یک طراح حرفه ای سایت که متخصص سئو هم باشد نیاز دارید پیشنهاد بسیار خوبی برای شما داریم. تنها کافی است از فرم پایین همین صفحه ایمیل، تلفن ثابت و تلفن همراه خود را ارسال بفرمایید.

طراحی سایت ارزان

اما شاید هنوز با ارزش های وب سایت کاملا آشنا نیستید و می خواهید فعلا تنها یک سایت حرفه ای داشته باشید. شاید هم در حال حاضر بودجه کافی برای استخدام یک طراح وب سایت را ندارید.

در هر صورت برای این بخش هم پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم…

هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟

برای اینکه شما یک سایت آماده داشته باشید نیاز به یک دامین یا همان نام سایت  + هاست یا همان فضای سایت +  طراحی سایت دارید که هر کدام به نسبت کیفیت و اندازه بسته وب سایت هزینه های خود را دارند. اما در سایت  www.EcomFarm.com یک بسته آماده وب سایت که برای شرکت شما اختصاصی شده است تنها 250 هزار تومان برای یکسال هزینه دارد.

البته چنین کیفیتی از طراحی سایت در بازار ایران حداقل یک میلیون تومان برای شما هزینه خواهد داشت.

تخصص و تاییدیه های طراح سایت را ببینید

امیدوارم که در اولویت انتخاب شما باشم

طبیعتا افراد زیادی در بازار طراحی وب ایران هستند که پیشنهادهای مختلفی را به شما می دهند. اما مهم ترین مسئله پشتیبانی وب سایت و همچنین قابلیتهای وب سایت می باشد که نباید در هنگام انتخاب فراموش کنید.

اما از انجا که بسته های ما دارای رتبه های بالاتر که اثربخشی بیشتری دارند هستند از این رو در تمامی بسته ها بهترین پشتیبانی را ارائه می دهیم تا زودتر به نتیجه مطلوب برسید و تمایل برای ارتقای بسته خود داشته باشید!

دیدن بسته های وب سایت

هر یک از سرویس های طراحی سایت بالا را بصورت اختصاصی شده برای کسب و کار شما تحویل می دهیم.

مشاوره رایگان طراحی سایت

مشاوره رایگان برای انتخاب یک سایت حرفه ای بر اساس بودجه و اندازه کسب و کار شما یکی دیگر از سرویس های  تجارت الکترونیک ایرانی می باشد.

تماس برای طراحی سایت

تلفن: 02144735935  – همراه 09120233665

در پایان برای اینکه انتخاب بهتری در زمینه طراحی سایت داشته باشید خواندن این مقالات را پیشنهاد می کنیم:

* راهنمای انتخاب طراح وب سایت برای طراحی حرفه ای سایت

* نقش سئو و بهینه سازی سایت در طراحی وب سایت

همچنین چنانچه وب سایت دارید و در جستجوی یک روش موثر برای افزایش رنک سایت خود هستید پیشنهاد می کنیم لینک پایین را ببینید:

افزایش رنک و رتبه سایت و سئو در گوگل با پروژه sitemap directory

By Bridge Between Universe

Are you looking for Job in Oil, Gas and Wold energy? Do you need to increase your web page ranking on google search result? "Bridge Between Universe " have a great offer for all websites. Make your own page to have a SEO page on this directory with high quality Backlinks ! Create Listing!

Leave a Reply